بازی پازلی افسانه جواهرات اندروید

Jewels Legend – Match 3 Puzzle یکی از بازی های جذاب و پازلی است که توسط استودیوی بازیسازی LinkDesks LLC و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی را کسب نموده است.نوعی بازی فکری که با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک رنگارنگ خود می تواند پیشنهاد مناسبی برای تمام سنین باشد.

در بازی Jewels Legend جواهرات زیبا و درخشان به خوبی طراحی شده و شما را برای بازی در هر زمان و هر کجا تشویق میکند. برای گشودن تمام قلعه ها لازم است جواهرات را با یکدیگر تطبیق دهید. همانطور که از نام بازی پیداست، برای پیشرفت در مراحل چالش برانگیز Jewels Legend – Match 3 Puzzle حداقل سه جواهر همشکل و همرنگ را کنار هم قرار دهید تا امتیاز جمع کنید، با ردیف کردن ۴ جواهر، رعد و برق ایجاده شده و یک ردیف کامل یا ستون افقی، عمودی یکجا حذف می شوند.اگر ۵ جواهر رنگی را با هم تطبیق دهید، بمب ایجاد شده و محدوده ی بیشتری از جواهرات از بین می روند.

داشتن موسیقی های مهیج، لوکیشن های شاد و استفاده از رنگهای دلپذیر و انواع و اقسام بوسترهای جادویی باعث افزایش جذابیت Jewels Legend خواهند شد.اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۰.۳ به بالا، آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Jewels Legend – Match 3 Puzzle اندروید :

-لمس صفحه و تطبیق جواهرات درخشان

-شامل ۳۹۰ ماموریت برای حذف جواهرات

-شامل ۷۸ مرحله ی چالش برانگیز

-بوسترهای جادویی و مفید برای پیشرفت سریع

-هدایت بازیکن با استفاده از فلش ها، برای کمک به وی